IKI LIEPOS 1 D. NEMOKAMAI ĮSIGYKITE ELEKTRONINIO BILIETO KORTELĘ KELIONĖMS MIESTO AUTOBUSU!

Šiaulių miestui modernėjant UAB “Busturas” skatina visoms miesto kelionėms autobusais aktyviai naudotis elektroniniu bilietu. Miesto Tarybos sprendimu nuo 2016 m. birželio 1 d. miesto prekybos taškuose vienkartiniai popieriniai bilietai nebeplatinami, tačiau keleiviai turimus dar galės panaudoti iki 2016 m. birželio 30 d. imtinai. Toks sprendimas skatina keleivius pereiti prie aktyvesnio e. bilieto kortelės naudojimo. Jos išdavimas iki liepos 1 d. vis dar yra NEMOKAMAS. Vėliau kainuos 1,50 Eur.
Tie, kas važiuoja retai, didelio skirtumo tikrai nepajus, nes pavienėms kelionėms visada bus galima įsigyti vienkartinį bilietą pas autobuso vairuotoją. Tuo tarpu nuolatiniai klientai pamažu įvertins kiekvieną e. bilieto kortelės teikiamą pranašumą. Kortelė suteikia galimybę mokėti už kartu važiuojančius asmenis, patikrinti likutį ar kitą aktualią informaciją. Taip pat galima persėsti 30 – ties minučių bėgyje nuo pirmojo pasižymėjimo į kitą autobusą ir mokėti mažiau (tik 0,21 Eur). Jei važiuojate privežamuoju maršrutu, tai į didelį autobusą valandos bėgyje persėsti galite už tą pačią kainą, nemokant papildomai. Tik nepamirškite kaskart pasižymėti savo e.bilieto. Jei įsigijote personalizuotą e. bilieto kortelę, o kortelėje lėšų likučio nepakanka vienkartiniam bilietui, UAB “Busturas“ kredituos Jums vieną kelionę.
E. bilieto kortelę galima įsigyti Šiaulių miesto autobusų stotyje Elektroninio bilieto aptarnavimo centre. Jei ji Jums reikalinga nevardinė, nesinaudojate jokia lengvata, tuomet minėtą kortelę išduos ir kitos autobusų stoties kasos. Kasose taip pat galite e.bilieto kortelę papildyti, tai padaryti galite internetu svetainėje e.busturas.lt, taip pat minėtame centre arba „TAU“ ir „Kubas“ prekybos tinklų parduotuvėse. Kiekvienas įneštas centas yra panaudojamas tik kelionėms apmokėti, jokių administravimo ar kitų mokesčių, mokamų UAB „Busturas“, nėra.
Maloniai prašome kreiptis į UAB „Busturas“ dėl klausimų, susijusių su e.bilietu ir jo naudojimu, nemokamu tel. nr. 8 700 55 066 arba el.paštu ebilietas@busturas.lt.

Paskelbimo data: 2017-05-15