window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-168801752-1');
Parašykite mums
 1. Vardas*
 2. El. paštas*
  Prašome įvesti savo el. paštą.
 3. Telefonas
  Prašome įvesti savo telefoną.
 4. Žinutė*
  Prašome parašyti žinutę.
 5. Prašome užpildyti reikiamus langelius.
  Žvaigždute „*“ pažymėtus laukus būtina užpildyti, kad galėtume su Jumis susisiekti.
  Langelyje „VARDAS*“ galite rašyti savo vardą arba slapyvardį. Šie duomenys yra skirti bendravimui su Jumis tema, kurią įrašysite „ŽINUTĖ“ langelyje. Siekiant išsamiai ir kvalifikuotai atsakyti į Jūsų žinutę ar patikslinti klausimą, prašome įrašyti Jūsų elektroninio pašto adresą langelyje „EL.PAŠTAS *“. Telefono numeris yra nebūtinas, tačiau pagreitina komunikaciją, todėl jį galite nurodyti savo nuožiūra. Ši komunikacija mūsų įmonėje yra stebima.
  Surinkti duomenys, po įvykusios komunikacijos su Jumis po 14 dienų yra nuasmeninami ir sunaikinami. Jūsų duomenis naudojame tik įmonės viduje, trečiosioms šalims jų neperduodame. Jūsų pateikti duomenys, gali būti ištrinti, taisyti, atnaujinti, Jums pareikalavus. Prašymus galite siųsti mums elektroniniu paštu busturas@busturas.lt . Į Jūsų prašymą ar nurodymą, mes ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų pateiksime atsakymą bei atliksime prašyme nurodytus veiksmus ar motyvuotai atsisakysime juos atlikti.

  Bendravimas su Jumis mums yra svarbus.