Informacija telefonu 8 700 55 066

UAB „Busturo“ vairuotojas atstovaus Lietuvai

Liepos mėnuo dosnus gerų žinių UAB „Busturui“ apie įmonėje dirbančius vairuotojus-konduktorius. Pirmąją liepos savaitę iš Vilniaus atskriejo žinia, kad ilgametis „Busturo“ vairuotojas Kęstutis Milkintas kartu su kolega Dariumi Vaičiuliu dalyvavo ekonominio vairavimo tobulinimo programoje, kurią organizavo IVECO BUS ir UAB “Transmitto”, kur K. Milkintas užėmė pirmą vietą. Kitaip tariant, renginyje, kuriame vyko teoriniai ir praktiniai mokymai - vairuotojų rungtys mišraus važiavimo cikle, Kęstutis M. pasirodė geriausiai tarp visų renginyje dalyvavusių vairuotojų iš skirtingų autobusų parkų. Kaip teigė UAB „Transmitto“ pardavimų vadybininkas Linas Chadasevičius, UAB „Busturas“ vairuotojas tiksliausiai atliko užduotis ir pasiekė užbrėžtus tikslus, be to ekonomiško vairavimo rungtyje pademonstravo geriausius rezultatus.

Praktiniams bandymams buvo pasitelktas Jeruzalės mokymo centro 10,8 metro 45 vietų IVECO CROSSWAY autobusas. Šis „Crossway“ modelis yra populiariausias tarp IVECO autobusų, dėl savo ekonomiškumo, techninės priežiūros ir patogios eksploatacijos. K. Milkintas, dirbantis UAB „Busturas“ dar nuo 1997 metų vairuotoju konduktoriumi tarpmiesčio maršrutus aptarnaujančioje brigadoje, įveikė numatytą išbandymui atkarpą minėtu autobusu ekonomiškiausiai vairuodamas. Suplanuotai kelionei vairuotojo važiavimo metu autobusas sunaudojo 12, 3 litrų /100 km degalų (vidutinės deklaruotos degalų sąnaudos 13 litrų / 100 km), kai kitų renginio dalyvių vairuojamas tas pats autobusas sunaudojo 13 ir daugiau litrų užduočiai įveikti. Teisybės dėlei reiktų paminėti, jog anot tarptautinės „ICCT“ organizacijos, automobilių vidutinės kuro sąnaudos realiomis sąlygomis yra vidutiniškai dvidešimt penkiais procentais didesnės negu nurodo oficialūs gamintojų rodmenys. Pagrindinis prizas, kuris ir atitieks UAB „Busturas“ vairuotojui - kvietimas į Rytų regiono finalą Čekijoje, kur susirinkę šios srities profesionalai varžysis dėl ekonomiškiausiai vairuojančio IVECO CROSSWAY vairuotojo titulo. Daugiausia autobusų „IVECO Bus“ surenkama būtent Čekijos Vysoke Myto, taip pat jie gaminami Prancūzijos Annonay, Italijos Valle Ufita.

Liepos 12 d. kitas įmonės vairuotojas gavo padėką iš Šiaulių miesto mero A. Visocko rankų savivaldybėje už tai, kad rankomis įnešė neįgalią merginą į maršrutinį miesto autobusą ir po to, pasiekus kelionės tikslą, ją lygiai taip pat išnešė iš autobuso. Miesto meras sveikino vairuotoją ir džiaugėsi dėl to, jog Vidas Aleksandra, dirbantis vairuotoju-konduktoriumi bendrovėje nuo 2002 metų, tapo simboliu kaip pareigas galima suderinti su žmogiškumu. Kartu su miesto valdžia džiaugėsi ir įmonės kolegos dėl to, kad bendradarbis buvos pastebėtas, pagirtas ir viešai pasveikintas. Nors pats V. Aleksandra kukliai šypsojosi ir teigė nesijaučiąs jokiu didvyriu, tik normaliai atliekantis savo pareigas, kaip ir daugelis jo kolegų. Bendrovės vairuotojų – konduktorių vidutinis darbo stažas yra 13 metų, taigi panašių situacijų dirbant tokį darbą visiems pasitaiko tikrai dažnai.

O liepos mėnuo dar tik įpusėjo...

 
Milkintas
UAB Busturas vairuotojas konduktorius K. Milkintas, nuotrauka iš bendrovės archyvo (c)

 

Aleksandra su meru
Šiaulių miesto meras A. Visockas, V. Raustytė, UAB Busturas vairuotas-konduktorius V. Aleksandra, nuotrauka iš Šiaulių miesto savivaldybės (c)
 

 

UAB „Busturas”

Įmonės kodas 144127993
PVM mokėtojo kodas LT441279917
Šarūno g. 2, Šiauliai LT-76161
Šiaulių autobusų stotis: Tilžės g. 109, Šiauliai LT-77159

Tel. (8~41) 592 000

faks. (8~41) 545 296

A.s. LT72 7180 0000 0246 7930AB Šiaulių bankas

Informacija telefonu
8 700 55066
busturas@busturas.lt