Informacija telefonu 8 700 55 066

UAB „Busturas“ didžiuojasi savo vairuotojais

Bendrovės vairuotojas-konduktorius Kęstutis Milkintas nesenai grįžo iš Čekijos su garbingai ir užtikrintai laimėtu II vietos diplomu.

Dar š. m. liepos mėnesį ilgametis UAB „Busturas“ vairuotojas K. Milkintas kartu su kolega D. Vaičiuliu dalyvavo ekonominio vairavimo tobulinimo programoje, kurią organizavo IVECO BUS ir UAB „Transmitto“. K. Milkintas užėmė pirmą vietą. Kadangi UAB „Busturas“ vairuotojas tiksliausiai atliko užduotis ir pasiekė užbrėžtus tikslus ir ekonomiško vairavimo rungtyje pademonstravo geriausius rezultatus, jam atiteko pagrindinis prizas – kvietimas į Rytų regiono finalą Čekijoje. Bendrovė deklaruoja, jog daugiausia autobusų surenkama būtent Čekijos Vysoke Myto, taip pat jie gaminami Prancūzijos Annonay, Italijos Valle Ufita. IVECO BUS yra globalus prekės ženklas, priklausantis korporacijai CNG INDUSTRIAL, kuri yra viena iš 24 labiausiai darnių (angl. sustainable) kompanijų pasaulyje. IVECO BUS - lyderis alternatyviu kuru varomų autobusų Europos rinkoje, savo pasiūloje turinčių ypač platų spektrą suspaustomis dujomis varomų (SGD), hibridinių ir elektrinių transporto priemonių. Žymaus autobusų gamintojo pagrindiniai akcentai yra tvarumas (draugiškumas aplinkai), ypatingas dėmesys keleivio komfortui ir eksploatacijos kaštams. Taigi įvairūs konkursai ir varžybos šiam gamintojui ir jo atstovams yra dar vienas kelias į populiarumą, žinomumą, klientų pasitikėjimą.

         Vos po kelių mėnesių, rugsėjo 2 d., tas pats vairuotojas, Kęstutis Milkintas, su dviem savo kolegomis (Vitalijumi Volosenko ir Dariumi Vaičiuliu) komandinėse vairuotojų meistriškumo varžybose, skirtose transporto darbuotojų dienai paminėti, Kaune užėmė trečiąją vietą. Apibendrintai galima teigti, jog tarptautinių varžybų rezultatai yra sistemingų treniruočių ir ambicingų varžybų nugalėtojo profesinių tikslų pasekmė.

Spalio 4 d. IVECO BUS organizuotame antrajame Centrinės Rytų Europos vairuotojų turnyre, kuris vyko Čekijoje Hardec Kralove bandymų poligone akcentas buvo dedamas ekonomiškam, efektyviam ir saugiam vairavimui. Nuo 1997 metų vairuotoju-konduktoriumi tarpmiesčio maršrutus aptarnaujančioje brigadoje dirbantis K. Milkintas, įveikė išbandymui numatytą atkarpą autobusu ekonomiškiausiai vairuodamas. Puikius 10,8 metro IVECO CROSSWAY autobusus vairavo visi dalyviai. Šis „Crossway“ universalus ir patikimas modelis yra populiariausias tarp IVECO autobusų dėl savo ekonomiškumo, techninės priežiūros ir patogios eksploatacijos. Daugiausia Europoje parduodama būtent šio modelio autobusų.

Kęstutis užėmė 2 vietą, nusileisdamas tik 1-ą vietą laimėjusiam čekų vairuotojui vos 5 taškais iš surinktų 370. Lietuviui konkurencija buvo aštri, mat, turnyre varžėsi 21 geriausias vairuotojas iš 10 šalių (Čekijos, Lenkijos, Islandijos, Latvijos, Estijos, Rumunijos, Slovėnijos, Slovakijos, Kroatijos, Lietuvos). Vairuotojai turėjo įveikti 5 rungtis: avarinės situacijos išvengimas, kelio dangos įvertinimas, tikslus autobuso sustabdymas, autobuso parkavimas, efektyvus vairavimas (slalomas) vežant keleivius. Dėka standartinio IVECO analitikos prietaiso buvo suskaičiuotas kiekvieno vairuotojo efektyvumo koeficientas. Pasibaigus įskaitinėms rungtims vairuotojai galėjo išbandyti savo jėgas ir patobulinti vairavimo įgūdžius slidžiose trasose, avarinėse situacijose.

Didžiuojamės ir džiaugiamės bendrovės vairuotoju Kęstučiu Milkintu, užėmusiu garbingą II vietą tarptautinėse varžybose!

Kestutis 3Winners of 2017 Drivers contest CEE Kestutis 1 Group of CEE participants at polygon after competitionCrossway  polygon activity

Paskutinės dvi nuotraukos IVECO BUS (Čekija)

UAB „Busturas”

Įmonės kodas 144127993
PVM mokėtojo kodas LT441279917
Šarūno g. 2, Šiauliai LT-76161
Šiaulių autobusų stotis: Tilžės g. 109, Šiauliai LT-77159

Tel. (8~41) 592 000

faks. (8~41) 545 296

A.s. LT72 7180 0000 0246 7930AB Šiaulių bankas

Informacija telefonu
8 700 55066
busturas@busturas.lt