Informacija telefonu 8 700 55 066
     Keleiviai viešajame transporte privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (išskyrus vaikus iki 6 metų amžiaus).

Organizuotas pirmasis darbo grupės dėl bendradarbiavimo organizuojant ir teikiant viešojo transporto paslaugas Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono gyventojams posėdis

baltic-sea-region logo.gif

sumba.jpg

 

Š. m. vasario 4 d. vyko pirmasis darbo grupės dėl bendradarbiavimo organizuojant ir teikiant viešojo transporto paslaugas Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono gyventojams, kurią sudaro Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono savivaldybių administracijų, Šiaulių universiteto ir UAB „Busturas“ atstovai, posėdis.

Posėdžio metu buvo pristatytos projekto „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (#R074) veiklos, aptarti aktualūs projekto įgyvendinimo klausimai.

Posėdžio metu buvo aptarta, kad miesto ir rajono keleiviams būtų labai patogu, jei bendradarbiaujant Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono savivaldybėms būtų rastas bendras sprendinys, kaip nusipirkus vieną bilietą būtų galima nuvykti iki darbo vietos (su persėdimu arbe be). Buvo atkreiptas dėmesys, kad reikia siekti miesto ir priemiesčio maršrutų suderinamumo.

Projekto įgyvendinimo metu Šiaulių miesto savivaldybės administracija rengiasi vykdyti viešąjį pirkimą, kurio metu bus analizuojami į Šiaulių miestą atvykstančio, per miestą tranzitu važiuojančio transporto srautai pagal įvažiavimo ir išvažiavimo iš miesto taškus. Taip pat yra rengiama techninė specifikacija gyventojų įpročių tyrimui atlikti, kuriuo, būtų galima analizuoti ir keleivių poreikį dėl bendros transporto sistemos mieste ir rajone, rengiamasi mobiliosios aplikacijos apmokėjimui už viešojo transporto paslaugas pirkimui ir tai, galimai, galėtų būti pirminis sprendinys ieškant galimybių įvesti vieningą apmokėjimo sistemą Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono gyventojams.

Posėdžio metu buvo išskirtos pirminės darbo grupės veiklos iniciatyvos: gyventojų įpročių tyrimas, transporto srautų matavimas, prielaidų bendroms apmokėjimo sistemoms analizė.

Šiaulių miesto savivaldybės Projektų valdymo skyriaus informacija

UAB „Busturas”

Įmonės kodas 144127993
PVM mokėtojo kodas LT441279917
Šarūno g. 2, Šiauliai LT-76161
Šiaulių autobusų stotis: Tilžės g. 109, Šiauliai LT-77159

Tel. (8~41) 592 000

faks. (8~41) 545 296

A.s. LT72 7180 0000 0246 7930AB Šiaulių bankas

Informacija telefonu
8 700 55066
busturas@busturas.lt