NAUJIENA ŠIAULIŲ VIEŠAJAME TRANSPORTE – KAUPIAMASIS BILIETAS

Nuo birželio 1 d. Šiaulių miesto viešojo transporto keleivių laukia naujiena – kaupiamasis bilietas. Iki šiol tokios bilieto rūšies mieste nebuvo, tai yra džiugi ir tikimės paskatinsianti keliavimą viešuoju transportu mieste naujovė. Miesto taryba patvirtino šią bilietų rūšį, kuria pasinaudoti galės visi keleiviai, kurie naudojasi mobiliąja programėle ŠiauliaiBUS.

Kas tai yra kaupiamasis bilietas?

Iki šiol mėnesio bilietą keleiviai turėjo įsigyti iš karto už jį sumokėdami visą sumą. Nuo šiol, keleiviams, kurie naudojasi mobiliąja programėle ŠiauliaiBUS, to daryti nebereikės. Nuo 2021 m. birželio 1 d. atsiskaitant mobiliąja programėle ir per kalendorinį mėnesį pažymėjus kelionių už žemiau nurodytas sumas, vienos kelionės (vienkartinis) elektroninis bilietas automatiškai tampa terminuotu kalendoriniu mėnesiniu elektroniniu bilietu:

  • kai pažymima kelionių, nesinaudojant nuolaida, už 27,60 Eur;
  • kai pažymima kelionių, naudojantis 50 proc. nuolaida, už 13,80 Eur;
  • kai pažymima kelionių, naudojantis 80 proc. nuolaida, už 5,52 Eur.

Tai reiškia, kad likusias einamojo mėnesio dienas keleivis jau važiuos naudodamasis vieno kalendorinio mėnesio terminuotu bilietu ir už kelionę autobusu jam mokėti nebereikės.

Dar programėlės kūrimo procese numatėme šią funkciją, tačiau iki šios dienos ji nebuvo aktyvuota. Manome, kad tai yra puiki galimybė keleiviams pradėti intensyviau naudotis viešuoju transportu. Visada siekiame, kad keliavimas autobusu būtų ne tik saugus bet ir kiek įmanoma paprastesnis bei prieinamesnis. Šiandien, kai saugumas yra viena didžiausių vertybių, naudojimasis šia mobilia aplikacija yra vienas saugiausių būdų atsiskaityti už važiavimą viešuoju transportu mieste, nes tai galima padaryti bekontakčiu būdu tiesiog nuskenuojant autobuse esantį QR kodą. Stebėdami didėjančias ŠiauliaiBus programėlės naudotojų gretas, matome, kad šiauliečiai noriai priima naujoves ir jomis naudojasi. Todėl tikimės, kad ši nauja bilietų rūšis taps papildomu akstinu rinktis viešąjį transportą savo keliavimui Šiaulių mieste.

Paskelbimo data: 2021-05-13