NUO RUGSĖJO 1 D. KEIČIASI 21 MARŠRUTO AUTOBUSŲ TVARKARAŠTIS

Jau visiems tapo įprasta ir savaime suprantama, kad miesto autobusai kursuoja ne tik mieste bet ir tam tikrose rajonuose, kurie ribojasi su Šiaulių miestu. Vienas tokių rajonų yra Ginkūnai. Susisiekimas šio rajono gyventojams užtikrinamas miesto vežėjo, t. y. UAB „Busturas“.

Tačiau nuo šių metų rugsėjo 1 d. keisis 21 maršruto autobusų tvarkaraštis. Šiuo metu jis yra iš esmės peržiūrimas ir koreguojamas. Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono savivaldybėms pasirašius naują sutartį rajono savivaldybė nutarė sumažinti 21 maršruto autobusų reisų skaičių. Siekiant maksimaliai užtikrinti susisiekimą su miestu didžioji dalis šio maršruto reisų yra perplanuojama 17 maršrutui

Suprantame, kad pradžioje gyventojai susidurs su nepatogumais ir prireiks laiko priprasti prie naujų tvarkaraščių. Tačiau tikime, kad ateityje susisiekimas viešuoju transportu vyks sklandžiai. Nors maršrutų kiekis ir yra suderintas su savivaldybe, tačiau esame geranoriški ir atviri pastaboms bei pasiūlymams. Busturas yra pasiruošęs išklausyti visų nuomones, pagal galimybes į jas reaguoti ir taip maksimaliai pritaikyti viešąjį transportą pagal gyventojų poreikius.

Atnaujintą 21 maršruto autobusų grafiką galite rasti čia:

https://www.stops.lt/siauliai/#bus/21nuo09.01d./a-b

Paskelbimo data: 2021-08-24