“BUSTURAS” ATSAKINGAI RŪPINOSI “SKAMBANČIŲ SAULĖS MIESTO NAUJIENŲ” DALYVIŲ KELIONE

Gegužės 23-24 dienomis Šiauliai buvo „ragaujami“, „juntami“, „klausomi“, „matomi“ turizmo specialistų iš Vilniaus, Kauno, Telšių, Plungės, Radviliškio, Joniškio ir pačių Šiaulių.

Komfortabilus UAB „Busturas“ miesto autobusas, vairuojamas kompetentingo vairuotojo Karolio, miesto svečius džiugino vežiodamas juos pagal Šiaulių TIC parengtą aktyvią pažintinę programą. Duris gidams, turizmo organizatoriams, tos srities dėstytojams, turizmo informacijos centrų darbuotojams atvėrė Šiaulių miesto muziejai – „Rūtos“ šokolado, Fotografijos, Geležinkelio, Sporto. Taip pat buvo aplankytas Šiaulių universiteto Botanikos sodas, „Išmanioji mokykla“, vaistinė-arbatinė „Valerijonas“, Šiaulių tarptautinis oro uostas ir kt., panorę atstovauti Šiaulius.

„Busturas“ bendrovę ir paslaugas tądien pristatė Plėtros ir marketingo skyriaus vadovė R. Tijūnaitienė. Pozityvus ir teigiamas miesto svečių požiūris džiugino abi dienas tiek organizatorius, tiek ir vežėją. Gegužės 30-31 d. analogiškas turas skiriamas Lietuvos žurnalistams.

Malonu, kai Šiauliai tiesiog skamba ir prie to skambesio gali prisidėti ir „Busturas“.

Nuotraukos – Šiaulių TIC.

Paskelbimo data: 2016-05-31