BUSTURO AUTOPLOVYKLA PASIRUOŠUSI PRIIMTI KLIENTUS

Bendrovė UAB „Busturas“ turbūt kiekvienam šiauliečiui ir ne tik yra puikiai žinoma kaip keleivių pervežimo įmonė. Ir tai yra visiška tiesa, mūsų pagrindinė veikla jau 65-erius metus – vežti keleivius. Tačiau gyvenimas nestovi vietoje. Ir mes taip pat bandome suspėti kartu su juo.

Todėl įmonė jau senai turi įvairių papildomų veiklų, apie kurias gal ne visi ir žino.

Šiandien su džiaugsmu pranešame, kad į savo papildomų paslaugų paketą įsitraukiame ir transporto priemonių plovimo paslaugą. Ji bus atliekama tik juridiniams asmenims, pasirašiusiems sutartį. Jau eilę metų savo autobusus plauname atnaujintoje plovykloje, kuri užtikrina plovimo kokybę. Vienu metu dirba nuo vieno šepečio iki keturių, kurie juda uždengdami kaimynines plovimo zonas ir garantuodami,  kad neliks nenuplautų paviršių. Automatinis įrenginys yra unikalus Vokietijos įmonės Otto Christ AG gaminys. Tai viena iš didžiausių  automobilių plovyklų gamintojų Europoje. Savaeigis plovimo portalas automatiškai bėgiais juda pirmyn ir atgal apie autobusą greičiu 6 m/min – 18 m/min. Plovyklos korpusas plieninis, karštai cinkuotas. Plovimo procesą papildomai galima kontroliuoti ir valdyti nuotoliniu valdymo pultu.

Dienos metu, kai didžioji dalis autobusų yra išvykę į maršrutus, plovykla nėra pilnai apkrauta, visas darbas prasideda vakare, kai autobusai parvažiuoja į parką. Todėl manome, kad dienos metu galime priimti ir padaryti švaresnėmis kitų įmonių transporto priemones. Sudomino? Skambinkite nurodytu numeriu ir mes pasirūpinsime, kad Jūsų transporto priemonė visada būtų švari.

Mes taip pat teikiame šias paslaugas:

  • Reklama ant autobusų bei juose (reklaminės rankenėlės ir lankstinukai).
  • Reklama autobusų stoties ekrane.
  • Techninė pagalbą kelyje 24/7.
  • Siuntos autobusais.
  • Konferencijos salės nuoma.
  • Sandėlio nuoma.
  • Autobusų nuoma.

Išsamią informaciją apie įmonės teikiamas paslaugas galite rasti mūsų internetiniame puslapyje https://www.busturas.lt/lt/paslaugos

Paskelbimo data: 2021-05-03