DIENOS NAMŲ „TIK TU“ VAIKŲ VIZITAS BUSTURE

Vakar Busturas sulaukė ypatingų svečių. Įmonėje lankėsi vaikai iš dienos namų „Tik Tu“. Svečiai turėjo puikią galimybę susipažinti su įmonės veikla, pamatyti kur „nakvoja“ autobusai ir kas yra tie žmonės, kurių dėka į Šiaulių miesto gatves kasdien išrieda apie 70 autobusų.

Įmonės atstovai išsamiai pristatė nuo ko prasideda autobuso kelionė. Supažindino vaikus su dispečerių darbu, papasakojo, koks yra jų darbas ir kodėl ši pareigybė yra labai svarbi. Keleivių pervežimo skyriaus vadybininkė Justina mielai papasakojo apie vairuotojų darbo subtilybes, darbo laiką bei didžiulę atsakomybę prieš keleivius. Taip pat keliaudami po įmonės patalpas vaikai galėjo pamatyti, kur autobusai yra remontuojami, plaunami ir tikrinami. Nepamiršome aptarti ir būtinybės žymėtis bilietą. Vaikai suprato, kad būti „zuikiais“ tikrai neapsimoka. Visi etapai ir visos pareigos įmonėje yra vienodai svarbūs ir būtini tam, kad mieste būtų užtikrintas viešasis transportas.

Dėkojame vaikams už jų norą pažinti vieną seniausių įmonių mieste. Tikimės, kad jiems šis vizitas ir mini ekskursija buvo naudinga ir smagi. Lauksime visų jų autobusuose.

Paskelbimo data: 2022-06-14