EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ 2018 – PASIRINK AUTOBUSĄ IR JUDĖK

Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Jos renginiai ir įvairūs tam skirti projektai kasmet vyksta rugsėjo 16 – 22 dienomis. Šia kampanija siekiama paskatinti išbandyti visas susisiekimo automobiliais alternatyvas. 2018 metų judumo savaitės šūkis – „Pasirink ir judėk“. Taigi šiais metais UAB „Busturas“ parengė smagių pramogų vaikams, kad pastarieji kuo dažniau rinktųsi būtent autobusą savo judėjimui mieste.
UAB „Busturo“ komanda, kurioje bus ne tik gudrus „zuikis“, bet ir linksmas kontrolierius, kasdien nuo rugsėjo 18 d. iki 21 d. lankys mokyklas ir lopšelius – darželius su gamtai draugišku autobusu, kuris varomas suslėgtomis gamtinėmis dujomis.
Vaikams parengta daug siurprizų ir praktinių išbandymų. Taip raginsime jau pačius mažiausius savarankiškai ar su tėvais rinktis aplinkai draugiškesnes transporto priemones. Kitaip tariant, mažieji dar neturi įpročio keliauti mašina, todėl, kad vėliau nereiktų jo keisti, jau nuo mažų dienų megsime draugystę ir tvirtus santykius su savo mažaisiais keleiviais.
Kviečiame visus – ir mažuosius, ir suaugusius keleivius ne tik judumo savaitės metu, bet ir vėliau rinktis tvarias transporto priemones, dalį savo kelionių planuojant paspirtuku, dviračiu ir bent vieną dalį, būtinai – autobusu!

Paskelbimo data: 2018-09-17