KODĖL VERTA NAUDOTI E.BILIETĄ VYKSTANT MIESTO VIEŠUOJU TRANSPORTU

Nuo 2017 metų rugpjūčio 1 d. už vieną kelionę miesto viešuoju transportu, jei dar neturite e.bilieto, teks mokėti 1 Eur. Šiaulių miesto Taryba gegužės mėn. priėmė sprendimą Nr. T-190, pagal kurį perkant bilietą autobuse iš vairuotojo jo kaina 1 Eur. Tokiu sprendimu siekiama saugesnių kelionių keleiviams – mažės spūstys prie vairuotojo piko metu. Taip pat autobusai mažiau vėluos, todėl keleiviai pasieks kelionės tikslą greičiau, taip pat bus mažiau sugaištama stotelėse parduodant bilietus keleiviams. Mažės konfliktų, kurie neišvengiami, nes keleiviai ne visada turi pasiruošę smulkių banknotų, o vairuotojai neturi pakankamai grąžos, kai pavyzdžiui tenka atiduoti grąžą iš 20, o kartais ir iš 50 Eur.

Todėl kviečiame visus, kurie dar neturi elektroninio bilieto, jį įsigyti ir atsiskaityti už kelionę elektronine laikmena. Tuomet Jūs už vieną kelionę, jei nesinaudojate lengvatomis, mokėsite dvigubai mažiau, t. y. 0,49 Eur. Jei vienos kelionės metu Jums reikia persėsti, sutaupysite dar daugiau – beveik 3 kartus, nes atsiskaitydami su e.bilieto kortele, mokėsite už kelionę su persėdimu per 30 min. – 0,70 Eur (be lengvatų). Tuo tarpu, pirkdami bilietą autobuse iš vairuotojo, už kelionę su vienu persėdimu mokėsite 2 Eur, o jei spėsite per 30 min persėsti du kartus, už kelionę mokėsite net 3 Eur.

                     Norime priminti, jog kelionės metu visi elektroniniai bilietai privalo būti PAŽYMĖTI, net ir tie, kuriems taikoma 100 proc. lengvata, kitaip tariant nors asmeniškai pats keleivis už kelionę nemoka nieko, tačiau už jį sumoka lengvatos teikėjas. Taip pat reiktų laikytis taisyklės, jog keleiviai įlipti turi tik per priekines autobuso duris.

Laukiame Jūsų Šiaulių Autobusų stoties e. bilieto klientų aptarnavimo centre ir bendrovės autobusuose.

Paskelbimo data: 2017-07-24