MIESTO MERO KREIPIMASIS Į BUSTURO BENDRUOMENĘ

Gerbiu ir vertinu visų jūsų sunkų ir atsakingą darbą. Visada stengiuosi pastebėti ir padėkoti ypač nusipelniusiems žmonėms. Šiauliams švenčiant jubiliejų, įmonės „Busturas“ ilgamečiam vairuotojui Edvardui Tikniui buvo įteiktas vienas garbingiausių miesto apdovanojimų – Auksinio šaulio padėkos ženklas. Tokį yra gavęs Šiaulių miesto garbės pilietis, menotyrininkas Vytenis Rimkus, šviesios atminties maestro Virgilijus Kęstutis Noreika. Praėjusią vasarą mano padėką gavo ir vairuotojas Vidas Aleksandra, kuris pagelbėjo neįgaliai merginai.

Miesto Savivaldybė deda didžiules pastangas, kad „Busturo“ situacija būtų nuolat gerinama. Investuojant į autotransporto parką, pastaruoju metu buvo atnaujinti 27, o šiemet numatoma pakeisti dar 22 autobusus. Nuosekliai gerinamos darbo sąlygos, skiriama lėšų atlyginimams didinti. Galiu atsakingai tvirtinti, kad per pastarųjų 20 metų laikotarpį „Busturui“ ir jo žmonėms nebuvo skiriama daugiau dėmesio nei dabar.

Mūsų visų tikslas – siekti, kad Šiaulių miesto gyventojai būtų patenkinti įmonės teikiamomis paslaugomis, jų kokybe, kartu didinant ir „Busturo“ prestižą.

Svarbūs klausimai nėra sprendžiami mitingų keliu, vietoje to „Busturo“ darbuotojų delegaciją kviečiu konstruktyviam darbiniam susitikimui.

Šiaulių miesto meras Artūras Visockas

http://www.snaujienos.lt/uzsakomieji-straipsniai/37301-kreipimasis-i-busturo-bendruomene.html

Paskelbimo data: 2018-05-15