NAUJŲ MIESTO AUTOBUSŲ KVAPAS JAU PRAKTIŠKAI TVYRO ORE

Šią džiugią žinią pradedam nuo temos apie kvapą. Taip, tikrai apie kvapą, nes kiekvienas, nors kartą turėjęs galimybę atsisėsti į visiškai naują transporto priemonę su niekuo nesumaišys juntamo stipraus, tačiau labai malonaus kvapo.

Turbūt mažai kas nemėgsta to naujumo aromato… Kodėl, todėl, kad visiems patinka naujos transporto priemonės. O tas kvapas tai patvirtina. Ir jau visai netrukus juo kvepės mūsų miesto autobusai…

Taigi su džiaugsmu pranešame, kad UAB „Busturas“ įvykdžiusi visas procedūras, pasirašė sutartį dėl 12 vnt. absoliučiai naujų žemagrindžių (angl. low floor) vienaaukščių miesto tipo autobusų (transporto priemonės kodas M3CE), naudojančių suslėgtąsias gamtines dujas, pirkimo su konkurso laimėtoju UAB „Adampolis“. Pagal šią sutartį mūsų mieste važinės naujutėlaičiai MAN Lion‘s City autobusai. Preliminarus autobusų atvykimo į mūsų miestą laikas – 2019 metų sausio mėnesio antra pusė.

Primename, kad Šiaulių miesto savivaldybės taryba 2016 m. kovo 31 d. savo sprendimu pritarė autobusų parko atnaujinimui ir įpareigojo Šiaulių miesto savivaldybės administraciją teikti paraišką 2014 -2020 m ES fondų investicijoms gauti kartu su partneriu UAB „Busturas“. Pagal Priemonę Nr. 04.5.1-TID-V-517 ES struktūrinių fondų lėšos sudarys 2 310 000 Eur, o partnerio, t. y. UAB „Busturas“ lėšos – 407 000 Eur.

Šiuo metu viešoji įstaiga Centrinė projektų valdymo agentūra atlieka pirkimo procedūrų patikrą, todėl kitas detales apie šį pirkimą paskelbsime, kai tik šis procesas bus baigtas.

Šaltinis: https://www.bus.man.eu/de/en/city-buses/lions-city-18/overview/overview-lions-city-18.html

Paskelbimo data: 2018-09-11