PRADEDAMOS PLATINTI ELEKTRONINIO BILIETO KORTELĖS

Gruodžio 22 d. 13 val. Šiaulių autobusų  stoties Klientų aptarnavimo centre pradedamos platinti elektroninio bilieto (e. bilieto) kortelės. Pirmuoju etapu keleiviai gali įsigyti tik terminuotuosius mėnesio e.bilietus. 

Tam reikia atvykti į Šiaulių autobusų stoties Klientų aptarnavimo centrą (Tilžės g. 109), įsigyti norimą bilietą ir šis bilietas bus įkeltas į kortelę. E. bilieto kortelės iki 2015 m. liepos 1 d. aktyvuojamos nemokamai. Terminuotasis mėnesio bilietas gali būti naudojamas nuo pirmos mėnesio dienos iki paskutinės, t. y. tą kalendorinį mėnesį. Nuo 1 iki 15 mėnesio dienos (imtinai) bus parduodamas bilietas tam pačiam mėnesiui, o nuo 16 d. – tik kitam mėnesiui.
Kad keleiviai lengviau ir greičiau suprastų e. bilieto naudojimo specifiką, yra parengtos atmintinės, kuriose jie galės rasti visą reikalingą informaciją, sužinoti bilietų rūšis ir kainas. Atmintinės bus platinamos visose kortelių papildymo vietose ir miesto autobusuose.
Mokiniams atskiros kortelės nereikia. Atnešus elektroninį mokinio pažymėjimą (EMP) e. bilietas jiems įkeltas į jį bet kurioje papildymo vietoje.
Įlipus į autobusą, kiekvieną kartą būtina pažymėti bilietą – priglausti kortelę prie komposterio. Nepažymėjus e. bilieto, jis laikomas negaliojančiu. Jei pažymėjus kortelę, matote užrašą „REGISTRUOJAMAS“ ir išgirstate vienkartinį garsinį signalą, tai reiškia, kad sėkmingai užsiregistravote keliauti autobusu.
Visas naujienas apie  kitame etape įdiegiamas e. bilieto rūšis  2015 m. informuosime papildomai.

Informacija teikiama nemokamu telefono numeriu 8-800-20203.

Malonios kelionės!

Paskelbimo data: 2015-01-24