PYRAGŲ DIENA BUSTURE

Kiek kainuoja gerumas? Turbūt daugelis atsakytų, kad jis nieko nekainuoja. Tačiau mes manome, kad gerumas yra neįkainojamas, nes darydami gerą padedame ne tik kitam, bet ir sau pačiam. Šiandien (lapkričio 5 dieną) Busturas minėjo pyragų dieną. Tai akcija, kurios metu galime parodyti savo gerumą ir padėti tiems, kurių gyvenimas tai kasdienė išlikimo kova.

Kvietėme visus įmonės darbuotojus pasiraitoti rankoves, nubraukti dulkes nuo receptų knygos (o gal kažkam ją įsigyti) ir skleisti gerumą. Dar prieš rengiant šią akciją svarstėme, kam skirti surinktus pinigus. Buvo nutarta, kad niekur toli ieškoti nereikia ir juos skirsime šiauliečiui berniukui Justui, kuris serga Diušeno raumenų distrofija.

Ryte kolegos į darbą rinkosi, kaip į šventę… Kas nešini savo kepiniais, o kas nusiteikę ragauti ir prisidėti prie akcijos aukodami. Susirinkę vertinome vieni kitų kulinarinius gabumus, džiaugėmės ne tik galėdami nors kažkiek prisidėti prie Justuko svajonės išsipildymo, bet ir puikia, dabar taip retai pasitaikančia, proga pabendrauti.

Gerumas vienija – tai faktas. Stalas buvo nuklotas gausybe pyragų, keksiukų bei įvairių kitokių skanumynų. Pakili nuotaika ir šypsenos kolegų veiduose nedingo dar ilgai. Suprantame, kad įmonės paaukota suma yra smulkmena ir tik labai maža dalis tos sumos, kuri reikalinga Justui pasveikti. Tačiau tikime, kad geras pavyzdys užkrečia ir mūsų pavyzdžiu paseks kiti. Juk gyvenimas ir susideda iš smulkmenų… Mums tai vos keli eurai, o jam – galimybė pasveikti.

Justui paaukoti galite ir Jūs:

AB „Šiaulių bankas“

LT87 7180 0004 2572 4541

Justas Rudokas

Paveikslėlių galerija

Paskelbimo data: 2021-11-05