SENJORŲ VIZITAS BUSTURE

Spalio 1-oji – tarptautinė pagyvenusių žmonių diena. Tą dieną senjorai vaišinami kava, arbata, vyksta įvairūs jiems aktualūs ir juos dominantys renginiai bei kiti užsiėmimai. UAB „Busturas“ nuolat palaiko ryšį miesto bendruomene. O artėjant šiai gražiai dienai 2022 m. rugsėjo 30 d. pakvietėme miesto senjorus atvykti į Šiaulių autobusų stotį diskusijai prie kavos puodelio apie miesto viešąjį transportą, jo perspektyvą ir patogumą senjorams bei kitiems keleiviams.

Bendrovės atstovai susirinkusiems trumpai papasakojo apie įmonės teikiamas paslaugas, priminė saugumo reikalavimus. Skirtas išskirtinis dėmesys žmonėms su negalia. Ta tema nuveikta gana nemažai, o įmonė sistemingai investuoja ir toliau investuos į visų keleivių patogumą. Autobusų stoties direktorė akcentavo, kad autobusų stotyje buvo atlikta nemažai esminių pakeitimų, kurie palengvino keliavimą ne tik žmonėms su negalia, bet ir judėjimo sunkumus patiriantiems senjorams.

Šis susitikimas buvo labiau smagus bei neįpareigojantis nei darbinis ar reikalaujantis konkrečių sprendimų. Tačiau nuoširdžios diskusijos metu visi panorę pasisakyti buvo išklausyti. Senjorai negailėjo pagyrų įmonės darbui bei vairuotojams. Aktualius klausimus bei jiems rūpimas problemas mes taip pat išgirdome ir bandysime jas išspręsti.

Dėkojame taip gausiai susirinkusiems senjorams bei bendruomenių atstovams. Tikime, kad tik diskutuojant ir ieškant sprendimų kartu galime pasiekti geriausių rezultatų. Sveikiname senjorus su artėjančia jų švente ir linkime nenustoti judėti, domėtis ir bendrauti.

Paskelbimo data: 2022-09-30