UAB „BUSTURAS“ VAIRUOTOJAI TARP GERIAUSIŲJŲ 2017-TŲJŲ IRU NOMINANTŲ

IRU yra globalinė kelių transporto sąjunga, kuri apima nacionalines transporto asociacijas ir transporto operatorius. Tarp narių yra autobusų, sunkvežimių, vilkikų, taksi operatorių, taip pat automobilių klubai, prekybos ir pramonės asociacijos. Šios sąjungos narė yra Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“, kuri mūsų šalies kandidatus, kaip ir kitos 20 šalių, siunčia tvirtinimui IRU generalinei asamblėjai.

  2017 metų pabaigoje du UAB „Busturas“ vairuotojai taip pat buvo patvirtinti ir jiems į įmonę atsiųsti garbės diplomai ir medaliai. Pažymėtina, jog garbingą apdovanojimą galima gauti tik kartą gyvenime. Tokie apdovanojimai kaip vairuotojų darbo įvertinimas IRU generalinės asamblėjos teikiami nuo 2007 m. UAB „Busturas“ vadovas už praėjusius metus, įteiks apdovanojimus Gintautui Narbutui, dirbančiam įmonėje nuo 1994 metų, ir Gyteniui Budriui, dirbančiam nuo 1990 metų.

  Kokie reikalavimai keliami kandidatams, kad jie galėtų pretenduoti į tokius apdovanojimus? Vairuotojas turi būti lojalus bendrovei – turi būti nepertraukiamas 5 metų darbo toje pačioje įmonėje stažas. Taip pat lojalus savo pasirinktam darbui – mūsų atveju – keleivių vežimui, t. y. mažiausiai dvidešimt metų veža keleivius, maža to – neturi turėti jokių nuobaudų, reikšmingų priekaištų iš darbdavio, vairuoti be avarijų, kur būtų sužaloti žmonės, nebūti padaręs rimtų kelių eismo, muitinės arba administracinių nusižengimų per pastaruosius 5 metus. Taip pat kaip profesionalas turi būti nuvažiavęs daugiau kaip milijoną kilometrų nacionaliniais ar tarptautiniais keliais. Sveikiname savo kvalifikuotus ir profesionalius vairuotojus!

Paskelbimo data: 2018-01-15