AR KELIONĖ AUTOBUSU YRA SAUGI?

Šiandien, kai pandemijos paveiktame pasaulyje saugome save ir savo artimuosius nuo visus bauginančio viruso, saugumo jausmas yra labai svarbus. Jausdamiesi saugūs, mes galime mėgautis gyvenimu bei kurti ateities planus.

Karantinas atšauktas, tačiau ekstremalioji padėtis šalyje dar lieka. Juk visai neseniai mus ragino sėdėti namuose, niekur neiti, su niekuo nebendrauti ir vengti naudojimosi viešomis erdvėmis bei viešuoju transportu. O kaip gi elgtis dabar? Klausimų iškyla ir jų dar ilgai iškils. Tačiau gyvenimas tęsiasi ir pamažu viskas grįžta į savo vėžias. Vaikai pradėjo vėl lankyti darželius, tėvai dirbti nebe nuotoliniu būdu. Neišvengiamai teks naudotis viešojo transporto paslaugomis. Ar tai saugu? Ar Šiaulių miesto vežėjas užtikrina saugią bei švarią kelionę?

Įmonė „Busturas“ viso karantino metu dėjo ir toliau dės visas įmanomas pastangas keleivių saugumui užtikrinti. Visi autobusai yra valomi bei dezinfekuojami kasdien, kiekviename autobuse ir toliau rasite dezinfekcinio skysčio rankoms. Rekomenduojame savo keleiviams įlipant ir išlipant dezinfekuoti rankas, laikytis saugaus atstumo, dėvėti burną ir nosį dengiančias kaukes.

Tik visi kartu galime įveikti iškilusias grėsmes. Tik veikdami išvien galime jaustis saugūs.

Paskelbimo data: 2020-07-08