BAIGIAMASIS KONKURSO „NUPIEŠK UAB „BUSTURAS“ TALISMANĄ“ RENGINYS

Ketvirtadienį į Šiaulių autobusų stotį rinkosi tiek profesionalūs dizaineriai, tiek miesto vaikai

UAB „Busturas“ priklausančioje autobusų stotyje lapkričio 26 d. šurmuliavo ne tik šiauliečiai, bet ir svečiai iš kitų miestų. „Busturas“ kartu su VŠĮ Šiauliai plius pakvietė į baigiamąjį bendro projekto-konkurso „Nupiešk UAB „Busturas“ talismaną“ renginį.

Abiejų bendrovių vadovai džiaugėsi dėl pavykusio projekto. Konkursui buvo pateikti daugiau nei 120 darbų. Dominuojantys personažai: katės, meškinai bei paukščiai. Dalyvavo ne tik šiauliečiai, bet ir kauniečiai, vilniečiai. Ypač organizatorius pradžiugino Šiaulių „Juventos“ progimnazijos 4D klasės moksleiviai ir jų mokytoja – konkursui pateikę apie 50 darbų.

Komisija išrinko 10 prizininkų ir visus juos apdovanojo. Nugalėtoju paskelbtas – Martyno Olšausko darbas „Danielius“. Kolkas tai tik stilizuotas projektas, dėl kurio naudojimo būdų, formų realizavimo dar bus detalizuojama vėliau bendradarbiaujant su pačiu idėjos autoriumi.

Projekto organizatoriai džiaugėsi tokiu dalyvių aktyvumu ir po renginio kalbėjo apie ateityje planuojamus bendrus projektus. Ačiū visiems už palaikymą!

Pridedame keletą nuotraukų iš renginio ir konkurso 1 vietos laimėtojo Martyno Olšausko darbų variantus.

Paskelbimo data: 2020-10-21