BENDROVĖ „BUSTURAS“ DŽIAUGĖSI SAVO BŪSIMAIS KELEIVIAIS

Vaikiškas šurmulys ir klegesys dvi dienas iš eilės skambėjo bendrovės miesto maršrutiniame autobuse. UAB „Busturas“ pavasarį vainikuoja sau neįprasta, tačiau tikrai tapsiančia sisteminga veikla – būsimų keleivių lankymu. Šiltą gegužės 23 d. ir 24 d. rytą bendrovės darbuotojų komanda, kurioje karaliavo „zuikis“, aplankė du miesto lopšelius-darželius – „Kregždutė“ ir „Salduvė“. Atvažiavę į lopšelių-darželių kiemą, Busturo komanda vaikus kvietė išbandyti miesto e.bilietą. Kiekvienas vaikas, pažymėjęs e.bilietą, išdidžiai žygiavo autobuso salonu link zuikio, kuris vaišino vaikučius saldėsiu. Nesvarbu ar trimetis, ar šešiametis vaikas išbandęs komposterį ir pasivaišinęs, drąsiai sėdo į autobuso keleiviams skirtas vietas ir laukė dar siurprizų.
  Grojant linksmai vaikiškai muzikai, vaikai gavo daug klausimų apie tai, koks turi būti komposterio garsas, kai bilietas gerai pažymėtas, kokia komposterio ekrano spalva, ir kodėl tas zuikis autobuse laksto? Klystančių nebuvo, visi tvirtai teigė, jog matė žalią ekraną ir girdėjo „pyp“ signalą. Busturo darbuotojai gavo rimtą patvirtinimą, kad vaikai pamokys tėvelius ir senelius, kaip žymėti e.bilietą. Mainais kiekvienam buvo įteiktas draugystę užtvirtinantis lipdukas su zuikiu ir Busturo e.bilieto vaizdu.
  Kiekvienas, kuris norėjo, turėjo galimybę pabūti bendrovės vairuotoju – pasėdėti didelėje autobuso vairuotojo kėdėje. Vaikai dovanojo nuostabių emocijų ir geros energijos, kurią darbuotojai parvežė savo kolegoms. Vienbalsiai buvo nutarta, kad tokia veikla bus tęsiama, o būsimas keleivis turi būti auginamas nuo tada, kai jam dar net nereikia e.bilieto.
  Ačiū, kad augate mūsų mieste! Lauksime Jūsų visuose mūsų autobusuose!

Nuotraukos iš asmeninio Lauros Kavaliauskienės archyvo

Paskelbimo data: 2017-05-25