DIDYSIS JUDRUMO TURAS‘ 2016 PAVYKO!

Unikaliai paminėta Diena be automobilio Šiauliuose sukvietė apie šimtą entuziastų. 2016 metų rugsėjo 22 d. būriui šiauliečių tikrai įsimins ilgam, nes pirmą kartą Lietuvoje, o gal ir Europoje, orientacinės varžybos suorganizuotos maršrutiniais autobusais. Apsijungus šešioms Šiaulių miesto organizacijoms tiek iš viešojo, tiek iš privataus sektoriaus organizuojant šį renginį – rezultatas pranoko lūkesčius!
Beveik 30 komandų priėmė jiems mestą iššūkį – dalyvių komandos bent vieną dieną kieme paliko automobilius ir keliavo pėsčiomis bei rinkosi visuomeninio transporto priemonę – autobusą. Džiugu, kad jėgas išbandė skirtingų amžiaus grupių šiauliečiai – jauniausia užsiregistruota varžybų dalyvė – 8,5 mėn, Luka, o vyriausias – 43–jų metų.
UAB „Busturo“ atstovai visiems dalyviams įteikė nemokamus e. bilietus. Dalyviams teko išbandyti savo jėgas labai skirtinguose amplua – reikėjo ne tik pademonstruoti gebėjimus skaičiuoti, matuoti, vertinti, sisteminti, bet ir pasitikrinti muzikos, geografijos ar sporto žinias.
Renginys baigėsi, bet bus kitų, patirtos teigiamos emocijos skatina judėti ir tobulėti. UAB “Busturas” dėkoja visiems dalyviams, palaikiusiems švaresnio miesto idėją, ačiū ir organizaciniams partneriams, kurie su entuziazmu skyrė savo laiką, pastangas ir išteklius tam, kad visiems kartu būtų gera ne tik dabar, bet ir ateityje – modernėjančiuose, palaikančiuose bendruomeniškumo, dalyvavimo idėjas mūsų visų Šiauliuose.

Nuotraukos Šiaurės Lietuvos kolegijos

Paskelbimo data: 2020-10-21