Į ŠIAULIUS ATVYKO „SOLARUS URBINO 18 ELECTRIC“ AUTOBUSAS

Jau šiandien į Šiaulių gatves išriedės 18 metrų elektrinis autobusas Solarus Urbino 18 Electric. Jis rugsėjo 17 – 30 dienomis veš keleivius važiuojančius 12, 17 ir 21 maršrutais.

Autobuso salone yra kondicionierius, vieta neįgaliojo vežimėliui pasistatyti. Centrinis traukos variklis: 240 kW galios; traukos baterijos „Solaris High Energy“, jų talpa 240 kWh (sumontuotos baterijos sąlyginai yra mažos talpos, kadangi autobuse sumontuotas pantografas greitam įkrovimui mieste/maršrutuose). Vieną kartą įkrautomis baterijomis (kraunant plug-in) galima nuvažiuoti apie 150 km. Išnaudojant galimybę papildomai įkrauti baterijas pantografu maršrutuose, autobusas galėtų nuvažiuoti ir 350 ar 400 km.

Nepamiršta apgalvoti ir apie vairuotojo darbo vietą. Autobuse sumontuotas lietimui jautrus vairuotojo prietaisų skydelis, multifunkcinis vairas, sėdynės ir audinys – iš antibakterinio audinio.

Šiauliuose autobusas ilgai neužsibus tik iki rugsėjo 30 d., vėliau keliaus į kitas šalis. Nepraleiskite progos jį išmėginti. Iki pasimatymo kelyje.

Paveikslėlių galerija

Paskelbimo data: 2021-09-17