ĮVYKO PROJEKTO „DARNUS JUDUMAS IR KASDIENIŲ KELIONIŲ MODELIAVIMAS BALTIJOS JŪROS MIESTUOSE“ PARTNERIŲ SUSITIKIMAS

2020 m. balandžio 22 d. buvo organizuotas nuotolinis projekto „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo projekto partnerių atstovai iš Hamburgo miesto savivaldybės, Vokietijos kosmoso ir aviacijos centro, Baltijos aplinkos forumo Estijoje, Talino miesto savivaldybės, Harju apskrities savivaldybių sąjungos, Tartu miesto savivaldybės, Rygos miesto savivaldybės, Baltijos aplinkos forumas Latvijoje, Vekšės miesto savivaldybės, Olštyno miesto savivaldybės, Lenkijos fondo „Žemė ir žmonės“, Šiaulių miesto savivaldybės administracijos.

      Susirinkimo metu aptartas projekto įgyvendinimo progresas visuose partnerių miestuose. Šiaulių miesto savivaldybės administracijos atstovai pristatė vykdomą mobiliosios aplikacijos pirkimą, papasakojo apie pasirašytą sutartį dėl transporto srautų tyrimo.

       Projekto partneriai iš Vokietijos pristatė vieną iš baigtų projekto rezultatų – lyginamąją miestų – partnerių schemą (ją rasite čia).

       Aptarus susidariusią situaciją dėl koronaviruso, įvertinus INTERREG BSR siūlymą dėl įgyvendinamų projektų terminų pratęsimo, nuspręsta kreiptis dėl projekto termino pratęsimo 6 mėnesiams – iki 2021 m. kovo mėn.

       Daugiau informacijos apie projektą – www.sumba.eu

Paveikslėlių galerija

Paskelbimo data: 2020-04-28