PLANUOJAMA STIPRINTI KELEIVIŲ KARANTINO SĄLYGŲ LAIKYMĄSI VIEŠAJAME TRANSPORTE

Jau daugiau nei metus visi gyvename neeilinėse sąlygose. Veidus dengiančios kaukės tapo įprasta gyvenimo dalimi, susitaikėme ir su tuo, kad negalime aplankyti savo artimųjų ar draugų. Ar tai yra sudėtinga? Tikriausiai, kad taip. Ar taip bus visada? Atsakymas į šį klausimą priklauso nuo kiekvieno iš mūsų.

Ir kodėl gi ta atsakomybė krenta ant mūsų pečių? Atsakymas paprastas – tik mes patys galime užkirsti kelią viruso plitimui. Elgdamiesi sąmoningai, atsakingai bei laikydamiesi nustatytos tvarkos. Reikalavimų reikia laikytis ne tik namuose, bet ir visur kitur. Viešasis transportas nėra išimtis. Jame lygiai taip pat galioja Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimti įstatymai, kurie draudžia vežti kaukių nedėvinčius bei stovinčius keleivius. UAB „Busturas“ autobusuose nuolatos skamba garso pranešimai apie šiuos reikalavimus, kuriais siekiame informuoti visus keleivius, bei paraginti juos.

Nuo šių metų kovo 5 d. (penktadienio) Šiaulių miesto savivaldybė kartu su UAB „Busturas“ stiprina šių karantino reikalavimų laikymosi kontrolę. Yra planuojami reidai, kurių metu bus tikrinami autobusuose važiuojantys keleiviai. Primename savo keleiviams, kad šalyje nustatytų reikalavimų privalome laikytis visi ir prašome viešuoju transportu naudotis atsakingai (dėvint kaukes bei užimant tik sėdimas vietas išlaikant saugų 1 m. atstumą).

Tikslas yra lengviau pasiekiamas, kai jo siekiame visi kartu. Mes labiau nei bet kas laukiame sugrįžtančių keleivių. Tikime, kad jau greitai jie vėl bus pilni žmonių šypsenų, kurių nereikės dengti jokiomis kaukėmis. Būkime ir išlikime sveiki!

Paskelbimo data: 2021-03-04