ŠIAULIŲ MIESTO EL. BILIETO NAUDOTOJAI PILDO KORTELES INTERNETU

Gera žinia šių metų vasarį pasiekė miesto viešojo transporto keleivius. Nuo šiol papildyti UAB „Busturo“ elektroninio bilieto (toliau – e. bilieto) korteles jau bus galima ir internetu. Pirmiausia kortelę reikia užregistruoti apsilankius tinklapyje e.busturas.lt, po to jungtis kaip registruotam vartotojui ir ją pildyti. Galima kortelę papildyti visų rūšių terminuotais bilietais bei įkelti pinigus į elektroninę piniginę, kuri naudojama atsiskaityti už vienkartinius važiavimus. Papildymo suma turi būti ne mažesne kaip 1 Euras ir ne didesnė kaip 100 Eurų.

Tik pradėjus šį e. bilieto funkcionalumo etapą, e.busturas.lt puslapyje apsilankė ir savo korteles užregistravo 65 keleiviai. Patys pirmieji šią funkciją išbandė bendrovės darbuotojai, kurie keliauja į darbą autobusu. Pagal jų pastebėjimus pakoreguotas ir tinklapio dizainas. Kadangi pildymo internetu paslauga tik neseniai pradėta įgyvendinti ir apie tai viešai skelbiama pirmą kartą, bendrovė laukia pastabų, pasiūlymų iš visų miesto viešojo transporto keleivių elektroniniu paštu ebilietas@busturas.lt arba nemokamu telefonu 8 700 55 066 .

Pirmą kartą keliant internetu įsigytą bilietą į kortelę veiksmai gali atrodyti sudėtingai, todėl prieš tai atliekant patariama dar kartą atidžiai perskaityti šių veiksmų aprašymą „Elektroninio bilieto kortelės naudojimo atmintinėje“.

Įdiegus atsiskaitymą už vienkartinį bilietą iš elektroninės piniginės atsirado galimybė važiuoti pigiau, jei reikia persėsti iš vieno autobuso į kitą. 30 minučių laikotarpyje nuo pirmo vienkartinio e. bilieto pasižymėjimo autobuse persėdus į kitą autobusą vartotojai mokės nebe 0,49 Eur, o tik 0,21 Eur. Taigi, bendra dviejų kelionių kaina naudojant e. bilietą bus tik 0,70 Eur, o ne 0,98 Eur naudojant įprastus popierinius bilietėlius.

Keleiviams pristatoma dar viena naujovė – su e. bilieto kortele iš elektroninės piniginės galima nupirkti bilietus ir kartu važiuojantiems asmenims. Taip sutaupoma, nes perkant bilietėlį pas vairuotoją reikia mokėti brangiau. Naudojantis šia paslauga, galima įsigyti ir nustatytos kainos, ir lengvatinius e. bilietus.

Bendrovė skatina savo keleivius pradėti naudotis e. bilietu ir visomis jo teikiamomis paslaugomis, pamažu atsisakant popierinių bilietų. Būti moderniam apsimoka – taip taupomas ir laikas, ir popierius. Visi kviečiami jungtis prie internetinės keleivių bendruomenės jau šiandien – naujausi UAB „Busturas“ pasiūlymai tinklapyje https://www.busturas.lt ar Facebook‘e.

Paskelbimo data: 2020-10-21