SU TARPTAUTINE PAGYVENUSIŲ ŽMONIŲ DIENA

Jau ne kartą esame kalbėję apie senjorų judėjimą viešajame transporte. Įmonė sulaukia daug komentarų dėl reikalavimo net ir su 100 proc. kompensacija važiuojančiam senjorui, žymėtis bilietą bei pateikti tą nuolaidą liudijantį dokumentą. Diskusijų šia tema buvo daug, nuomonių sulaukėme įvairių.

Tačiau šiandien ne apie tai. Šiandien, sveikindami senjorus su Tarptautine pagyvenusių žmonių diena, norime pasidžiaugti. Džiaugiamės mes ne todėl, kad šventė ir ne todėl, kad šiemet ruduo labai gražus ir vasariškai šiltas. Smagu mums dėl to, kad Šiaulių miesto senjorai yra supratingi, išmintingi ir pareigingi. Tokią išvadą darome žiūrėdami į išrašomų ANR protokolų statistiką. Paskutiniais duomenimis per rugpjūčio mėnesį, už nepateiktą lengvatą liudijantį dokumentą mes išrašome net 88 proc. mažiau ANR protokolų (2019 m. jų buvo 26, o 2020 m. – tik 3).

Taigi, sveikiname senjorus su jų švente bei linkime ir toliau būti tokiais pat atsakingais. Nepamirškite, kad važiuojant viešuoju transportu ne tik reikia pasižymėti e. bilietą, turėti nuolaidą liudijantį dokumentą, bet ir dėvėti apsaugines kaukes ir dezinfekuoti rankas. Būkite ir išlikite sveiki. Su Jūsų švente!!!

Paskelbimo data: 2020-09-30